Wellness & Spa Hotel Ambiente****
Moravská 2008/1A, 360 01 Karlovy Vary, Česká RepublikaJak se k nám dostanete automobilem z mezinárodního letiště Václava Havla v Praze?


Z Prahy po E 48 směr Karlovy Vary. Rádi Vám také nabídneme hotelový transfer přímo z letiště Praha do hotelu Ambiente a zpět. Cena transferu je 105 EUR nebo 2700,- Kč/1 cesta/vůz max. pro 7 osob. (Ceny v CZK se mohou lišit dle aktuálního kurzu). Transfer je třeba zarezervovat předem, v dostatečném časovém předstihu.
Jak se k nám dostanete z letiště Karlovy Vary?


Z letiště po E 48 směr Karlovy Vary


Jak se k nám dostanete z autobusového nádraží?


Doporučujeme využít jako výstupní stanici zastávku Tržnice. Odtud je možné buď zvolit cestu taxíkem- trvá max. 10 minut,cena bývá okolo 150,- Kč/vůz.Anebo můžete využít i služeb místní MHD.


Nastupte na linku č. 2 směr Divadelní náměstí. Na zastávce Divadelní náměstí z busu vystoupíte a dáte se směrem doleva, ke kostelu sv. Máří Magdalény. Po levé straně kostela najdete hotel Ambiente.Jízdenka v MHD stojí:
přestupní 25,- Kč/dosp. osoba
a nepřestupní 20,- Kč/dosp. osoba.

Bližší info o linkách a dalších podrobnostech MHD v K. Varech naleznete na stránkách www.dpkv.cz.

Jak se k nám dostanete z vlakového nádraží?


V Karlových Varech najdete 2 nádraží – Dolní nádraží a Horní nádraží.

Cesta taxíkem z Dolního i Horního nádraží trvá max. 10 minut, cena bývá okolo 150,- Kč/vůz, pěšky pak z obou nádraží přibližně 45 minut.

V případě, že chcete využít místní MHD dopravu:

* Z Dolního nádraží doporučujeme vyjít z nádraží, přejít na protější stranu vozovky a tam nastoupit na autobusové zastávce na linku č. 18 a jet na zastávku Tržnice. Zde z linky č. 18 vystoupíte a přestoupíte na zastávce Tržnice na linku č. 2 – směr Divadelní náměstí. Na zastávce Divadelní náměstí z busu vystoupíte a dáte se směrem doleva, ke kostelu sv. Máří Magdalény. Po levé straně kostela najdete hotel Ambiente.

* Z Horního nádraží doporučujeme vyjít z budovy nádraží, přejít na protější stranu vozovky a tam nastoupit na autobusové zastávce na linku č. 13 či 1 a jet na zastávku Tržnice. Na zastávce Tržnice přestoupíte na linku č. 2 – směr Divadelní náměstí. Zde na vystoupíte a dáte se směrem doleva, ke kostelu sv. Máří Magdalény. Po levé straně kostela najdete hotel Ambiente.

Jízdenka v MHD stojí: přestupní 25,- Kč/dosp. osoba a nepřestupní 20,- Kč/dosp. osoba.
Jak se dostanete automobilem na hotelové parkoviště?


Cestu na hotelové parkoviště Vám ochotně vysvětlí personál naší recepce. Nejprve dorazte před náš hotel, poté Vás seznámíme s veškerými detaily. Nezapomeňte prosím vzít s sebou potvrzení Vaší rezervace, protože vjíždíte do lázeňské zóny, kam bez povolení Městské policie Karlovy Vary běžně není vjezd povolen. Bližší info: https://mpkv.cz/cs. Parkoviště se nachází cca. 150 až 200 m od hotelu, je chráněno el. závorou.
Cena parkovného je 150,- Kč/stání/noc.