Speciální nabídka

AMOROVY ŠÍPY

- Ubytování ve dvoulůžkovém pokoj Double Superior
- Polopenze (snídaně – švédský stůl, oběd nebo večeře)
- Mísa ovoce na pokoji v den příjezdu.
8160 CZK (320 €)
2 osoby a pobyt

Nové přístroje v Balneo Centru

08 Červen 2010

Lymphastim

Pro zkvalitnění lázeňské péče jsme pořídili nové přístroje do Balneo centra. Konkrétně se jedná o BTL-6000 Lymphastim, BTL-5000, BTL-4000

PŘEDNOSTI OŠETŘENÍ LYMFODRENÁŽÍ
osvědčená léčebná metoda využitelná v rehabilitaci i estetické medicíně
okamžité viditelné výsledky
pacienty velmi příjemně vnimaná terapie
tělo není zatěžováno léky

LYMFODRENÁŽ A JEJÍ CHARAKTER
Lymfatické masáže (lymfodrenáže) aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin obsahující vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů.

Lymphastim

Přístroj BTL-6000 Lymphastim funguje na principu intermitentní přístrojové komprese (presoterapie). Pracuje s postupující tlakovou vlnou umožňující kompresní lymfodrenáž. Masáž končetin se odehrává na základě komprese vzduchem nafukovaných návleků, do kterých je vzduch vháněn hadicovým systémem. Nafukováním jednotlivých komor speciálních návleků se ve stanovených intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Vznikají jemné, rytmické tlakové vlny. Přístrojová presoterapie je pacienty velmi pozitivně vnímána jako velmi příjemný a účinný druh léčby otoků. V končetinách vytváří pocit lehkosti a zmenšuje jejich objem.

Magnetoterapie
Moderní léčba, u které byly nejvýznaměji prokázány vlivy na snižování bolesti, protizánětlivé účinky a urychlení procesu hojení.

Laserová terapie

Pokud máte potíže s hojením povrchových ran na kůži, např. akné, opary, jizvy, nebo ekzém, můžeme Vám po konzultaci problému doporučit použití tzv. neinvazivní laserové terapie pomocí přístroje Laser BTL. Povrchové ranky léčené laserovou terapií se rychleji zacelují a to bez zásahu do vlastní rány.